• Balony z nadrukiem metalicznym złoty / srebrny .jpg Balony z nadrukiem metalicznym złoty / srebrny .jpg
  • Balony z nadrukiem metalicznym złoty / srebrny .jpg Balony z nadrukiem metalicznym złoty / srebrny .jpg

Balony z nadrukiem metalicznym złoty / srebrny

KATEGORIA: Wszystkie » Balony reklamowe

Nr katalogowy:

Czas realizacji: 2 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 115.74zł netto 142.36zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.


* Pola wymagane

Balony znane są od lat i towarzyszą nam na przeróżnych wydarzeniach i imprezach. Pozwalają skutecznie ubarwić każde przyjęcie lub uroczyste wydarzenie, sprawdzają się na urodzinach, imieninach, ślubach i rocznicach, jak również są niezastąpionym narzędziem reklamowym (promocja firmy lub produktu).
Balony z nadrukiem metalicznym złoty/srebrny to wyjątkowo zjawiskowe gadżety, które nie tylko zapewniają efekt zaskoczenia i dodają wyjątkowości przeróżnym eventom. Wykonane są w pastelowych kolorach i mogą posiadać dowolny nadruk metaliczny – życzenia, cyferki, hasła reklamowe, logo produkty lub firmy, dzięki temu z łatwością można je dopasować do stylu i motywu przewodniego danego wydarzenia, jak również wykorzystać w celu efektywnej reklamy (firmy, usługi, produktu).
Balony z nadrukiem metalicznym złoty/srebrny gwarantują niezwykłe efekty wizualne (pastelowe tło i błyszczące napisy). Sprawią, że każde przyjęcie lub szczególna okazja stanie się niezapomnianym wydarzeniem i na długo pozostanie w pamięci. Poza tym świetnie odnajdują się w roli narzędzia promocyjnego, sprawdzą się na imprezach firmowych, doskonale ozdobią sale konferencyjne, wejścia do nowo otwartych lokali, czy też stoiska na targach. Zamówić je można w dowolnej ilości, przeróżnych kolorach, z nadrukiem z 1 lub 2 stron w kolorze srebrnym lub złotym.Kolorystyka / Zadruk 1, 2 kolory
Rodzaj nadruku sitodruk