Zapraszamy na ZAKUPY

Zobacz naszą ofertę.

  • Naklejki easy dot .jpg Naklejki easy dot .jpg
  • Naklejki easy dot .jpg Naklejki easy dot .jpg
  • Naklejki easy dot .jpg Naklejki easy dot .jpg

Naklejki easy dot

Czas realizacji: 2 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 35.00zł netto 43.05zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.

Naklejki easy dot są idealnym narzędziem marketingowym, które najczęściej jest wykorzystywane przy różnego rodzaju akcjach promocyjnych. Ogromną zaletą naklejek easy dot jest możliwość ich wielokrotnego użytkowania. Naklejki z łatwością się naklejają i odklejają, a po usunięciu nie pozostawiają śladu kleju. Sprawdzają się w miejscach, gdzie mają być umieszczone tymczasowo, a następnie odklejone bez pozostawienia śladów.
Naklejki easy dot mogą być przyklejane na różnego rodzaju powierzchnie, między innymi: szkło, plastik, płyty meblowe, kafelki i inne. Wykorzystywane są na licznych kampaniach marketingowych, zdobią witryny sklepowe i witryny wystawiane na targach. Doskonale sprawdzają się w formie nagrody (naklejki dla dzielnych pacjentów).Ponadto mogą być używane, jako dekoracje do wnętrz lub oznakowania towarów w sklepie.
Naklejki easy dot wykonane są z papieru samoprzylepnego, białego, matowego i naciętego po obrysie. Odznaczają się jednostronną grafiką, która nie przenika na drugą stronę. Jedna ze stron naklejki jest pokryta klejem kropelkowym, dzięki temu gwarantuje wielokrotne, swobodne naklejanie i odklejanie. Naklejki mogą posiadać dowolny projekt graficzny wykonany - według indywidualnego projektu lub zlecony specjalistom. Każda naklejka easy dot charakteryzuje się wysokiej jakości kolorystyką CMYK
PLIKI DO POBRANIA

Plików do pobrania brak
Brak instrukcji
Kolorystyka / Zadruk CMYK
Rodzaj farb MILD SOLWENT IKONOS
Grubość 192 g/m2
Rodzaj materiału Papier samoprzylepne, biały matowy. Naciety po obrysie.
Wymiar 320x450

Podobne produkty

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij