Zapraszamy na ZAKUPY

Zobacz naszą ofertę.

  • Wizytówki dwustronne.jpg Wizytówki dwustronne.jpg
  • Wizytówki dwustronne.jpg Wizytówki dwustronne.jpg

Wizytówki dwustronne

Czas realizacji: 2 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 39.00zł netto 47.97zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.

* Pola wymagane


Wizytówki dwustronne przeznaczone są do celów reklamowych,biznesowych, promocyjnych, kart rabatowych, a także kalendarzyków pamiątkowych.Stanowią innowacyjną formę przekazu reklamy oraz odpowiedniej treści.Najczęściej są wykorzystywane przez samodzielne firmy, przedsiębiorstwa oraz korporację. Często pracownicy dużych korporacji zostają wyposażeni przez firmę w osobiste wizytówki. Tego typu wizytówki można przekazać podczas zapoznawania się z osobami z innej firmy, kontrahentami lub potencjalnymi klientami.

Wizytówki dwustronne w przeciwieństwie do jednostronnych pozwalają na zawarcie większej ilości treści. Popularne są  wizytówki dwustronne, które z jednej strony posiadają nazwę firmy, kontakt do niej oraz jej ofertę, zaś z drugiej kalendarz, informacje o możliwości otrzymania rabatu przy okazaniu wizytówki lub miejsce na zbieranie pieczątek upoważniających do otrzymania danego rabatu.

Nasze wizytówki dwustronne mogą być w wybrany sposób uszlachetniane: jednostronna lub dwustronna- folia błysk, folia mat, folia mat SOFT lub folia matowa z lakierem UV punktowym. Wizytówki dwustronne dostępne są w przeróżnych wymiarach, każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

PLIKI DO POBRANIA

Brak instrukcji
Wielkość spadu 2mm
Rozdzielczość 350 - 400 dpi
Kolorystyka CMYK 4+4
Papier kreda matt 350g NOVATECH, karton ALFA CARD

Podobne produkty

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij