Zapraszamy na ZAKUPY

Zobacz naszą ofertę.

torby reklamowe papierowe płaskie ucho druk UV

Czas realizacji: 5 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 99.00zł netto 121.77zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.

* Pola wymagane

Torby papierowe z nadrukiem
Torby papierowe z nadrukiem najczęściej wykorzystywane są w celach promocyjno-reklamowych. Doskonale sprawdzają się, jako gadżet reklamowy na targach, szkoleniach, konferencjach i różnego rodzaju wydarzeniach promocyjnych. Doceniane są za ekologiczną formę, która jest przyjazna środowisku i wpisuje się w obecne oczekiwania rynku.
 
Torby papierowe powinny charakteryzować się ciekawym i wyjątkowym projektem graficznym oraz kolorystyką. Odpowiednie barwy i szata graficzna pomagają przykuć wzrok odbiorców, a dzięki temu przyczynią się do skutecznej akcji promocyjnej. Podarowując potencjalnym klientom torby papierowe z logo firmy uzyskujemy pewność, że znak firmowy utkwi w ich pamięci, a dzięki możliwości wielokrotnego użytku korzystające z niej osoby staną się dalszym pośrednikiem reklamy.
 
Torby papierowe z nadrukiem charakteryzują się jednostronnym nadrukiem wykonanym metodą sitodruku oraz skręcanym sznureczkiem. Powstają z wysokiej jakości surowców, a dzięki temu są wytrzymałe i estetycznie się prezentują.

PLIKI DO POBRANIA

Brak instrukcji

Podobne produkty

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij