Zapraszamy na ZAKUPY

Zobacz naszą ofertę.

  • Ulotki 3xA5 do a5 w Ulotki 3xA5 do a5 w
  • Ulotki 3xA5 do a5 w Ulotki 3xA5 do a5 w

Ulotki 3xA5 do a5 w "Z" (444x210)

Czas realizacji: 4 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 480.00zł netto 590.40zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.
* Pola wymagane

Ulotki 3 x A5 do A5 składane w ,,Z” (444 x 210mm) – tego typu ulotki stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych nośników reklamy. Wywołują miłe odczucia i dodają większej elegancji. Wyróżnia je ciekawa forma oraz większa możliwość rozplanowania treści.

Ulotki typu 3 x A5 w ,,Z” składają się z trzech mniejszych części. Taka forma ulotki pozwala na zachowanie przejrzystości oraz właściwe rozmieszczenie informacji. Najczęściej stosowane są do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych. Mogą posłużyć jako zaproszenie na nadchodzące wydarzenie lub otwarcie nowego lokalu/zakładu/sklepu. Oferowane przez nas ulotki 3 x A5 w ,,Z” wykonywane są z zachowaniem wysokiej jakości druku (możliwy zadruk w pełnych kolorach CMYK). Dodatkowo nasi klienci mogą zdecydować się na odpowiednią grubość oraz rodzaj papieru – mat lub błysk. Na specjalnie życzenia wykonujemy i umieszczamy specjalny projekt graficzny.

Ulotki składające się z trzech części głównie preferowane są przez potężne firmy, hotele, restauracje oraz rozpoznawalne wydarzenia kulturowe.

PLIKI DO POBRANIA

Wielkość spadu 2 mm
Rozdzielczość 350-400 dpi
Kolorystyka CMYK 4+4
Papier kredowy 130g-300g

Podobne produkty

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij