Zapraszamy na ZAKUPY

Zobacz naszą ofertę.

  • Ulotki A4 do DL w Ulotki A4 do DL w
  • Ulotki A4 do DL w Ulotki A4 do DL w

Ulotki A4 do DL w "C" (297X210mm)

Czas realizacji: 3 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 192.00zł netto 236.16zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.
* Pola wymagane

Ulotki składane A4 do DL w „C” (297 x 210 mm) – stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych ulotek. Tradycyjne ulotki kojarzone są promocjami reklamowymi w centrach handlowych i na targach. Spotkać je można na każdej ruchliwej ulicy lub za wycieraczką zaparkowanych samochodów.

Ulotki są bardzo dobrym nośnikiem reklamowym, dzięki nim można szybko i sprawnie poinformować dużą grupę osób o nadchodzącym wydarzeniu lub otwarciu nowej firmy, zakładu, restauracji. Często używanym chwytem reklamowym jest umieszczanie na ulotce informacji typu ,, z tą ulotką 10% taniej”.

Ulotki składane A4 do DL w ,,C” oferowane przez naszą firmę wyróżniają się dobrze wykonanym drukiem (zadruk w pełnym kolorze CMYK). Proponujemy możliwość umieszczenia własnej lub wykonanej przez nas grafiki. Dodatkowo klienci sami decydują się na wybór odpowiedniej grubości oraz rodzaju (błysk, mat) papieru, z którego powstanie ulotka. Ulotki składane najczęściej wybierane są przez profesjonalne i dobrze znane firmy. Świadczą o indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz wywołują miłe odczucia.PLIKI DO POBRANIA

Brak instrukcji
Wielkość spadu 2 mm
Rozdzielczość 350-400 dpi
Kolorystyka CMYK 4+4
Papier kredowy 130g-300g

Podobne produkty

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij