NASZE PRODUKTY

Zobacz naszą ofertę.

Polityka prywatności

§1.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy Sklepu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.

§2.
Administratorem Danych Osobowych jest: ABCGRAF Joanna Zawadzka, 32-020 Wieliczka, Pawlikowice 145a.

§3.
W trakcie procesu zakładania konta lub składania zlecne jako "gość sklepu" na portalu abcgraf.pl zapytamy przede wszystkim o adres e-mail i hasło, którym będziesz się posługiwał podczas logowania, zostaniesz poproszony także o podanie nam danych niezbędnych do realizacji Twoich zamówień, czyli nazwa firmy, imię, nazwisko, adres wysyłkowy, NIP- w przypadku przedsiębiorstw, numer telefonu.

§4.
O ile wyrazili Państwo na to zgodę, podany przez Państwa adres email będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów Sklepu www.abcgraf.pl. Udzielona przez Użytkownika serwisu zgoda może być w każdym czasie cofnięta.  poprzez wyslanie wiadomości w-mail, lub listownie na adres siedziby firmy ABCGRAF.PL

§5.
Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim, za wyjątkiem współpracujących ze Sklepem firm kurierskich i spedycyjnych, które realizują dostawę zakupionego towaru do Kupujących.

§6.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. Użytkownik Serwisu ma prawo poprawiania, oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych w każdym czasie.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij