NASZE PRODUKTY

Zobacz naszą ofertę.

Balony

Balony reklamowe należą do nieodłącznych narzędzi promocji zawsze wtedy, gdy firma postanawia skierować swoje działania poza obszar firmowego biura. Z balonów z nadrukiem można skorzystać zarówno podczas plenerowych eventów, targów, jak i w czasie imprezy firmowej dla pracowników, ich rodzin i lokalnej społeczności. W naszym artykule prezentujemy najważniejsze zastosowania balonów firmowych oraz zwracamy uwagę na to, jak ocenić jakość balonów z nadrukiem.


Do najważniejszych zastosowań balonów reklamowych należą niewątpliwie firmowe imprezy. Bardzo często zdarza się tak, że przedsiębiorstwo – chcąc zadbać o właściwe wyeksponowanie marki – zamawia balony z nadrukiem by przyozdobić nimi na przykład siedzibę (biurowiec, halę,powierzchnię handlową lub usługową) podczas różnego typu eventów. Nasi klienci najczęściej korzystają z balonów reklamowych podczas otwierania nowych punktów, w których prowadzą działalność (sklepów, salonów usługowych,biur, hal produkcyjnych i innych inwestycji), ale też w czasie imprez towarzyszących jubileuszom. Bardzo często przedsiębiorcy chcą zwrócić uwagę odbiorców marki i pracowników na okrągłą rocznicę istnienia firmy – balony z nadrukiem logo okazują się idealne do budowania różnego rodzaju konstrukcji. Balony firmowe można także wręczać gościom(sprawią radość szczególnie dzieciom).


Inną, bardzo ważną funkcją balonów z nadrukiem, jest dekoracja stoiska podczas targów oraz eventów. Można wówczas układać z nich kształty czy girlandy, ale także – identycznie, jak w przypadku imprez firmowych – rozdawać zwiedzającym. Zadaniem balonów reklamowych jest takie wypełnienie przestrzeni, by wszyscy zwrócili uwagę na markę i nikt nie miał wątpliwości, że ta przestrzeń należy właśnie do niej. Dodajmy, że balony z nadrukiem nadają się doskonale także jako forma prezentacji znaku firmowego, gdy samo przedsiębiorstwo nie uczestniczy w danej imprezie, ale występuje na niej w roli sponsora.


W jaki sposób – zamawiając balony z logo – możesz upewnić się co do ich jakości?Przede wszystkim skorzystaj z możliwości obejrzenia próbek.Ważne, aby nadruk na balonie był wyraźny, miał ładne kolory i zachowywał odpowiedni kształt. Oczywiście jakość znaku firmowego należy oceniać dopiero po nadmuchaniu balonu z nadrukiem, ponieważ właśnie w takiej formie będą go widzieli odbiorcy przekazu reklamowego.


Koniecznie należy zwrócić uwagę także na jakość materiałów, z których wykonany jest balon reklamowy. Wysokiej jakości produkt nie będzie szybko pękał i bez trudu przetrwa ekspozycję w danym miejscu przez 1 lub 2 dnia, a nawet dłużej. Oczywiście trzeba pamiętać także o tym, że wygląd całych dekoracji, złożonych z dziesiątek, a nawet setek balonów reklamowych zależy także od ich odpowiedniego uszczelnienia po napełnieniu i od jakości zamocowania na stelażu. Solidna konstrukcja sprawi, że balony z nadrukiem będą prawdziwą ozdobą każdego eventu i nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij