NASZE PRODUKTY

Zobacz naszą ofertę.

Zawieszki z eurodziurą

Zawieszkiz eurodziurką – praktyczne rozwiązanie dla każdego sklepu!

Zawieszkiz eurodziurką wykonywane są przez nas w każdym rozmiarze ikształcie. Dzięki temu klienci mogą dopasować produkt końcowy wpełni do swoich potrzeb. Warto zwrócić uwagę na fakt, iżzawieszki z eurodziurką to idealne rozwiązanie, które w prostysposób pozwala rozwieszać towar w sklepach spożywczych,kosmetycznych, a także w sklepach wielobranżowych czy tych zakcesoriami i drobiazgami.

Jestto także świetna opcja dla hipermarketów, które chcą w szybki iwygodny sposób oznaczać swoje produkty. Dzięki zastosowanymzawieszkom, można w prosty sposób założyć odpowiednieoznaczenie, które sklasyfikuje danych produkt na haku sklepowym.Oferta personalizacji zawieszki z eurodziurką pozwoli w pełnidopasować produkt do naszych potrzeb.

Dlaczegowarto kupić zawieszki z eurodziurką?

Zawieszkiz eurodziurką sprawdzają się bardzo dobrze w każdej sytuacji.Dzięki nim możliwe jest nie tylko szybkie, ale także i prosteoznaczanie bądź opisywanie towarów, które umieszczamy nasklepowych półkach. Ich zastosowanie jest uniwersalne, albowiemświetnie dopasowują się do opakowań foliowych czy papierowych,ale także i w innych formach opakowań o nieregularnych kształtach.Dodatkowo sprawdzają się właściwie w każdej branży sklepowej,produkcyjnej, czy też dystrybucyjnej. Dzięki temu są chętniewybierane wśród wielu firm o różnych profilach działalności.

Szerokamożliwość personalizacji podczas zakupu

Oferowaneprzez nas zawieszki z eurodziurką produkowane są z papieru, adokładniej kartonu dwustronnego o gramaturze 350 gram. Do dyspozycjiklientów możliwe jest lakierowanie UV jednostronne, bądźlakierowanie UV dwustronne. Jeśli natomiast chodzi o druk, oferujemydruk jednostronny i dwustronny.

Możemywybierać w wielu opcjach personalizacji, w tym także możliwościwyboru odpowiedniej ilości sztuk, która interesuje nas podczaszakupu. Dzięki temu, dopasujemy także cenę do ilości sztuk, któraprzy większych zamówieniach pozwoli otrzymać nam cenępreferencyjną.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij