Zapraszamy na ZAKUPY

Zobacz naszą ofertę.

  • Ulotki 3xA5 do A5 składane w Ulotki 3xA5 do A5 składane w
  • Ulotki 3xA5 do A5 składane w Ulotki 3xA5 do A5 składane w

Ulotki 3xA5 do A5 składane w "C" (444x210)

Czas realizacji: 4 dni robocze.

DO ZAPŁATY: 480.00zł netto 590.40zł brutto

Oblicz cenę uzupełniając poniższy formularz.
* Pola wymagane

Ulotki 3 x A5 do A5 składne w ,,C” (444 x 210mm) – są nowoczesną formą tradycyjnych ulotek. Klasyczne ulotki często można zauważyć za wycieraczkami zaparkowanych samochodów, na ruchliwych ulicach, targach lub w galeriach handlowych.

Ulotki typu 3 x A5 w ,,C” są podzielone na trzy mniejsze części. Pozwalają na przedstawienie dużej ilości treści i doskonałe rozplanowanie. Wybierane są do celów reklamowych,promocyjnych oraz informacyjnych. Często używane są przez nowo powstające firmy/lokale/zakłady. Mogą posłużyć, jako forma zaproszenia na dane wydarzenie kulturowe lub polityczne.

Ulotki składane z trzech części,podobnie jak klasyczne ulotki powinny zawierać najważniejsze informacje, logo firmy oraz ciekawą grafikę. Projekt ulotki powinien być przejrzysty i czytelny.

Produkowane przez nas ulotki 3 x A5 w,,C” odznaczają się elegancją i klasą. Oferujemy wysoką jakość druku (możliwy zadruk w pełnych kolorach CMYK). Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na odpowiednią grubość oraz rodzaj papieru. Na specjalnie życzenia wykonujemy i umieszczamy specjalny projekt graficzny.

PLIKI DO POBRANIA

Brak instrukcji
Wielkość spadu 2 mm
Rozdzielczość 350-400 dpi
Kolorystyka CMYK 4+4
Papier kredowy 130g-300g

Podobne produkty

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij